Aktuální kurzy tradičního Feng Shui

Škola Pěti prvků je součástí Akademie Černé želvy, která se stará o rozšiřování povědomí a výuku čínské metafyziky, kam patří jak tradiční Feng Shui, tak čínská astrologie nebo Kniha Proměn a přidružené obory.

Aktuálně v nabídce Školy Pěti Prvků najdete tyto kurzy:

1. Základy čínské metafyziky
Tento velmi podstatný kurz vás uvede do obsáhlé problematiky čínské metafyziky (Qi, Jing Jang, SiXiang, Wu Sing,BaGua a další) a naučíte se v něm všem potřebným základům, nutných k lepšímu porozumění dalšího studia. (Více ZDE)
Prezenční studium: 30.09/01.10 2023 (PRAHA 4 Braník)
Cena: 3500,- Kč
Domácí video kurz – ANO
Cena: 2500 kč
Přihláška ZDE


2. Teorie a praxe 8 domů (BaZhai)
Metodika Ba Zhai (Osmi domů) patří k základním metodám tradičního Feng Shui odkazující ke škole SAN HE. U nás je znám hlavně její aspekt Ming Gua, ale její použití je daleko obsáhlejší. Užití pro vstupy a vchody je v téhle metodě zásadní. (Více ZDE)
Prezenční studium:21/22 říjen 2023 - Přihláška ZDE
Praha 4 Braník
Cena:5820,- Kč
Domácí video kurz – NE


3. Teorie a praxe Purpurovo-bílý svitek (XKPWS)
Purpurovo býlý svitek je stará, a u nás neznámá metodika, která je však relativně jednoduchá na aplikaci. Pomocí principů, shodných s Letící Hvězdou se doberete základních charakteristik při analýze interiérů, které budete moci aplikovat na paláce magického Saturnova čtverce. (Více ZDE)
Prezenční studium: 4/5 listopad 2023 - Přihláška ZDE
Praha 4 Braník
Cena:6930,- Kč
Domácí video kurz – NE


4. Teorie a praxe Letící Hvězdy (XKFS)
Metodika Letící Hvězdy (Xuan Kong Fej Sing) je dnes asi nejvíce používaná, ale také nejsložitější metoda, kterou zjišťujeme vliv obydlí na jeho obyvatele. Vychází z kořenu tradičního Feng Shui a kloubí v sobě mnoho z jejich technik. Je to tzv vyšší dívčí, kdy bychom právě předchozí purpurovo-bílý svitek mohli považovat za školu základní. (Více ZDE)
Prezenční studium: 20/21 leden 2024 - Přihláška ZDE
Praha 4 Braník
Cena:6930,- Kč
Domácí video kurz – NE  

Populární příspěvky z tohoto blogu

Čtyři šťastné Hvězdy tradičního Feng Shui pro rok 2023

Feng Shui v červnu 2023

Feng Shui pro rok 2023 - Velkovévoda Jupiter