ŠKOLA PĚTI PRVKŮ

Škola Pěti Prvků je součástí Akademie Černé Želvy která by ráda navázala na prastarou tradici studia a výuky čínské metafyziky a vznikla pro potřeby vzdělávání zájemců v této oblasti. Věnujeme se hlavně:

tradičnímu Feng Shui (San He i San Yuan)
tradiční čínské astrologie (BaZi, ZWDS)
taoistické numerologie a Knize proměn (Yi Jing)
věštecké a magické praxi

Jaroslav Vydržel
mobil 704 127 111
email: CernaZelva@gmail.com

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zakladatel, hlavní lektor a "vajdalot" Akademie se narodil v Chomutově v roce Vodní Krysy(1972) a od roku Vodního Psa (1982) žije v Praze. Metafyzickým vědám staré Číny se věnuje od roku poloviny devadesátých let a jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti spojenými s tradičním Feng Shui, tradiční čínskou astrologií a věštbou z různých orákul.

Zabývá se analýzou vlivů prostředí na osud člověka (FENG SHUI) jak v soukromé tak firemní oblasti. Analyzuje stávající a navrhuje budoucí domy. Sestavuje a vykládá čínské horoskopy a pomáhá tak lidem nahlédnout na jejich osobnost, silné i slabé stránky a díky tomu najít klíč k spokojenějšímu životu. Součástí jeho praxe je také práce s knihou Proměn ( Yi jing ) a to jak věštecky tak také filozoficky, Pracuje však i s dalšími orákuly, jako jsou třeba čínské Mahjongové karty. Vede kurzy a přednášky na témata Feng Shui a čínského horoskopu. Publikoval a publikuje články do různých médií a na svůj web CernaZelva.cz a Škola čínské astrologie.cz
Při své práci využívá jak znalosti orientální metafyziky, tak také biodynamické síly organizmu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe.

Zde najdete jeho profil na databázi knih, kde najdete seznam knih které doporučuje včetně recenzí na různé knihy, které ho oslovily nebo naopak zklamaly. DATABÁZE KNIH

MEDIA:
Články pro časopis Rituals a Medium
YouTube kanál - ZDE
Zde najdete rozhovor, který se mnou udělal server Novinky.cz
Zde najdete odkaz na rozhovor pro podcast REDLINE Kamily Paličkové ZDE
Tekutá krajina o Feng Shui ZDE
Kniha Markéty Vostré Poly-dštění mužů ZDE

Populární příspěvky z tohoto blogu

Čtyři šťastné Hvězdy tradičního Feng Shui pro rok 2023

Feng Shui v červnu 2023

Feng Shui pro rok 2023 - Velkovévoda Jupiter