fbpx
+420 704 127 111info@skolapetiprvku.cz

Jaroslav Vydržel

Narodil se roku 1972. Pracoval v obchodě a službách. Prošel si všemi patry od skladníka přes obchodního zástupce po prokuristu obchodní společnosti. Pracoval v obchodě i službách od maloobchodu, přes reality nebo finance, až ke službám nadnárodních společností jako třeba FedEx (USA) či GreenCity (FR).
V současné době pracuje jako školitel a poradce v obchodní i osobní sféře, kde poskytuje individuální konzultace, které vyhledávají ti, kteří potřebují harmonizovat a zrevidovat svůj dosavadní profesní i soukromý život. Ve své praxi využívá znalosti tradičního Feng Shui, čínské astrologie a metody 3AXIS.
Metafyzickým vědám staré Číny se věnuje od roku 1993. Jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti tradičního FENG SHUI a tradičního čínského horoskopu. Součástí jeho praxe je také práce s knihou Proměn (I-ting) a to jak věštecky, tak také filozoficky a další věštebná orákula jako třeba čínské Mahjongové karty. Vede kurzy a přednášky na témata Feng Shui a čínského horoskopu.
Publikoval a publikuje články do různých médií a na svůj blog. Při své práci využívá jak znalosti Feng shui a čínské astrologie tak také biodynamické síly organizmu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe.