fbpx
+420 704 127 111, +420 603 288 869info@skolapetiprvku.cz

Ing. Tereza Pyrchalová, MBA

Narodila se v roce 1977. Vystudovala obor Podniková ekonomie na střední i vysoké škole a obor Management na PIBS. Studovala v Kanadě. Pracovala postupně na pozicích asistentky ekonoma, mzdové i finanční účetní, v controllingu a finančního a ekonomického ředitele ve stavebních firmách. Aktivně se nadále věnuje retailovým investicím.
S Feng Shui se poprvé potkala při řešení svých zdravotních problémů, vyčerpání a vyhoření. Od té doby se Feng Shui věnuje intenzívně a nyní již jako své hlavní činnosti. Neustále prohlubuje své znalosti a zkušenosti zejména v tradičním Feng Shui. Zabývá se také čínskou astrologií. V rámci poradenství a konzultací v oblasti tradičního Feng Shui a čínské astrologie se zabývá také interiérovým designem a návrhy interiérů jak pro individuální klienty, tak pro firmy.
Publikuje články v rámci různých online projektů i na svém blogu.