fbpx
+420 704 127 111info@skolapetiprvku.cz

Kdo jsme

Vnášet klid a harmonii do životů lidí je pro nás důležité. Věříme totiž, že když chceme něco zlepšit ve společnosti, musíme začít každý sám u sebe.

Nechceme zůstat pouze u slov, a proto považujeme tradiční Feng Shui a celou čínskou metafyziku za své poslání.

 

JAROSLAV VYDRŽEL

lektor a konzultant

Narodil se roku 1972. Pracoval v obchodě a službách. Prošel si všemi patry od skladníka přes obchodního zástupce po prokuristu obchodní společnosti. Pracoval v obchodě i službách od maloobchodu, přes reality nebo finance, až ke službám nadnárodních společností jako třeba FedEx (USA) či GreenCity (FR).

 

V současné době pracuje jako školitel a poradce v obchodní i osobní sféře, kde poskytuje individuální konzultace, které vyhledávají ti, kteří potřebují harmonizovat a zrevidovat svůj dosavadní profesní i soukromý život. Ve své praxi využívá znalosti tradičního Feng Shui, čínské astrologie a metody 3AXIS.

 

Metafyzickým vědám staré Číny se věnuje od roku 1993. Jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti tradičního FENG SHUI a tradičního čínského horoskopu. Součástí jeho praxe je také práce s knihou Proměn (I-ting) a to jak věštecky, tak také filozoficky a další věštebná orákula jako třeba čínské Mahjongové karty. Vede kurzy a přednášky na témata Feng Shui a čínského horoskopu.

 

Publikoval a publikuje články do různých médií a na svůj blog. Při své práci využívá jak znalosti Feng shui a čínské astrologie tak také biodynamické síly organizmu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe.